MCV41A0055-5A3-4-0TWeight :
1.8KGDimension :
0.73×1.73×1.55cmCountry of Origin :
GERMANYHS Code :
8537101190Description :
Variable speed drive
Sales Manager: |
Chloe |
Email: |
Phone(Whatsapp) : |
SEW MCV41A0055-5A3-4-0T Variable speed drive |
DETAILS |
Variable speed drive (with PROFIBUS-DP):
400 / 500V
50 / 60Hz
Input:11.3A.
Output: 8.7kVA
12.5A
5.5kW